ΜΑΤΣΑΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΣΕΛΣΙ - ΝΑΠΟΛΙ

131 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Με 2 σερί ήττες τρέχει ο Λεβαδειακός, με 2 σερί νίκες τα Γιάννινα. Ό,τι και να πούμε, ό,τι και να γράψουμε, νομίζω ότι ο Λεβαδειακός θα τσιμπήσει σήμερα το τρίποντο, για να ισορροπηθεί η κατάσταση,1
132 ΔΟΞΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Το πήραν απόφαση στη Δόξα ό,τι ήταν να γίνει έγινε, του χρόνου μια κατηγορία πιο κάτω. Από την άλλη με 4 σερί νίκες τρέχει ο Ατρόμητος και αν νικήσει σήμερα, τρέχει τρίτος! Έχει βελτιώσει πολύ τελευταία την επιθετική του γραμμή, σκοράροντας συνεχώς επί 5 σερί παιχνίδια με 2 γκολ μέσο όρο και τρώγοντας από 1 γκολ στα 6 από τα 7 τελευταία, ίσως να αξίζει να ρίξουμε το βάρος στο goal goal, γιατί και η Δόξα έχει σκοράρει στα 3 από τα 4 τελευταία.
134 ΑΟΥΕ - ΜΟΝΑΧΟ 1860
Προβληματίζει τελευταία το Μόναχο και δεν είναι να το εμπιστεύεσαι. Χωρίς νίκη επί 2 συνεχόμενα, χάλασε την καλή εικόνα που είχε δημιουργήσει  και στην έδρα της Αουε δεν καλοπερνάει. Η μόνη εμπιστοσύνη που μας επιτρέπεται να δείξουμε είναι στο over, που το έχει φέρει 17 φορές φέτος στα 25 φετινά παιχνίδια.
135 ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ - ΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ
Όσοι θέλετε ποικιλία επιλογών και αξιοπρεπείς αποδόσεις, bet-at-home και bet365  και ζήστε λεπτό προς λεπτό live το παιχνίδι, γιατί τα του ΟΠΑΠ είναι για γέλια.
136 ΤΣΕΛΣΙ - ΝΑΠΟΛΙ
Ματσάρα θα δούμε σήμερα, με τη Νάπολι στα καλύτερά της και κομπλέ σήμερα και με αβαντάζ το 3-1 του πρώτου παιχνιδιού, κόντρα στην εμπειρότατη Τσέλσι,που σήμερα παίζει όλη τη χρονιά και μπορεί στην Αγγλία να απέτυχε στον κύριο στόχο της αλλά εδώ τα πράγματα είναι διαφορετικά και θα κυνηγήσει το γκολ από το πρώτο λεπτό.  Μόνη απουσία τον Μεϊρέλες. Παιχνίδι που σίγουρα θα δούμε γκολ και δεδομένων των καταστάσεων, λογικό φαβορί οι γηπεδούχοι, η Νάπολι θα αναζητήσει κάτι καλό μόνο στην κόντρα, μη θέλοντας να ρισκάρει, 1.
137 ΑΡΣΕΝΑΛ ΣΑΡ. - ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
Ένα γκολ εκατέρωθεν βλέπω σε αυτό το παιχνίδι, με την Μπόκα να μην έχει νικήσει στα 2 πρώτα παιχνίδια του πρώτου ομίλου και μη τι άλλο, σήμερα θα κυνηγήσει θετικό αποτέλεσμα. Στην συντριπτική τους πλειοψηφία στα μεταξύ τους παιχνίδια μπαίνουν γκολ εκατέρωθεν, goal goal.