ad24

Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2012

ME ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ

Δεσπόζει σήμερα το ντέρμπυ Ολυμπιακού - ΑΕΚ, που με ανεβασμένη την ψυχολογία πλέον ο Ολυμπιακός θέλει τη νίκη ελπίζοντας σε συνεχόμενο στραβοπάτημα του Παναθηναϊκού, που, όπως και να το κάνουμε περνά περίοδο κάμψης, για να τον φθάσει ή και να τον περάσει.
200 ΚΟΤΜΟΥΣ - ΑΑΧΕΝ
Η αντεπίθεση της Άαχεν για σωτηρία συνεχίζεται για 5 αγωνιστικές αήττητη και σκοράρει συνεχώς τελευταία. Αντίθετα η Κοτμους προβληματίζει, δεν ξεκίνησε καλά και έχει να δει νίκη 5 αγωνιστικές. Εκτίμηση goal goal.
201 ΦΣΒ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ - ΙΝΚΟΛΣΤΑΝΤ
Ούτε μία νίκη εντός η γηπεδούχος φέτος! Και οι δύο με την πλάτη στον τοίχο αγωνίζονται για τη σωτηρία. Μοιρασμένο στη μέση βλέπω το καρπούζι και 2-3 γκολ.
202 ΤΡΑΜΠΖΟΣΠΟΡ - ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠΣΠΟΡ
Το φαβορί η γηπεδούχος αδιαμφισβήτητα. Αυτό όμως που έχει ενδιαφέρον είναι πως στους τελευταίους 9 αγώνες έχει 8 over. Εκτίμηση 1, over.
203 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ
Όχι και 1,25 ο άσσος, έλεος πια με αυτές τις αποδόσεις όπως και να το κάνεις μόνο και μόνο το βάρος της φανέλας, μεγαλύτερη απόδοση δίνει. Εγώ πάω στο over & goal goal.
206 ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΚ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ.
Ψιλοαδιάφορη η Βολφσμπουρκ, καίγεται η Φραϊμπουργκ, μια δεύτερη ματιά δεν βλάπτει, ίσως έχουμε έκπληξη. Πάντως γκολ θα βάλει η Φραϊμπουργκ, goal goal.
207 ΣΑΟΥΘΕΝΤ - ΡΟΔΕΡΑΜ
Δεν πάει καλά τελευταία η Ρόδεραμ και αυτό μάλλον θα συνεχιστεί σήμερα. Τη Σαουθεντ δεν την παίρνει για άλλη γκέλα  που άφησε τη νίκη να φύγει από τα χέρια της αν και προηγούνταν με 2-0 με την Πλίμουθ έφαγε 2 γκολ στα τελευταία 5 λεπτά. Αυτό που έχει αξία πάντως είναι ότι τελευταία και οι δύο φέρνουν over. Οπότε 1, over.
208 ΘΕΛΤΑ - ΟΥΕΛΒΑ
Δεν τρώει γκολ με τίποτα η Θέλτα, 8 παιχνίδια αήττητη, το μεγάλο φαβορί, 1,2-3 γκολ.
209 ΜΠΡΑΓΚΑ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ
Μπορεί να τα πηγαίνει περίφημα η Μπράγκα, αλλά, τρώει συνεχώς γκολ, και μάλλον το ίδιο θα γίνει και σήμερα, goal goal, over.