Μια καλή στοιχηματική ημέρα η χθεσινή παρ' όλο που δεν βγήκε η τριάδα, δώσαμε 9 παιχνίδια, πιάσαμε τα 6, δώσαμε 16 προγνωστικά, πιάσαμε τα 11, και από το σωρό να διάλεγες το πιο πιθανό ήταν να πήγαινες ταμείο.
128 ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Το θέλουν και οι δύο, και όσο κι αν ακούγεται παράξενο, θα γίνει ντέρμπυ, και όποιος υποτιμήσει τον Ατρόμητο ειδικά σε αυτό το παιχνίδι, μάλλον είναι εκτός τόπου και χρόνου.
Δύο επιλογές έχω διαλέξει over & goal goal.
129 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ
Έχουν σπάσει τα κοντέρ και οι δύο, η Δόξα σε 13 παιχνίδια έχει πετύχει μόλις 2 γκολ, 10 ήττες & 3 ισοπαλίες. Ο Αστέρας σε 8 εκτός, 7 ήττες , 1 ισοπαλίες & μόλις 2 γκολ, δεν ξέρω αν θα έχουμε νικητή που μάλλον δεν το βλέπω αλλά φυσιολογικά δεν προβλέπονται γκολ, οπότε το 0-1 γκολ, ίσως είναι μία καλή επιλογή.
132 ΟΡΝΤΟΥΣΠΟΡ - ΚΑΡΝ. ΚΑΡΑΜΠΟΚ
Ευκαιρία για βαθμολογική ανάσα για την Όρντουσπορ, εναντίον της Καραμπόκ, που είναι κάτω από τη ζώνη του υποβιβασμού και από τα μεγάλα φαβορί για τον κάτω όροφο, έχοντας εκτός το απόλυτο μηδέν σε νίκες, μόλις 1 ισοπαλία, 10 ήττες 1 & over.
134 ΚΙΕΒΟ - ΣΙΕΝΑ
Αμφότεροι με τις ίδιες πιθανότητες για πρόκριση (η προϊστορία δείχνει Σιένα), αυτό που πιστεύω πιο βατό είναι από ένα γκολ έκαστος goal goal.
135 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Δεν πατάμε και ένα Χ,  άκου εκεί πλεονέκτημα ενός γκολ στο Λεβαδειακό; Δεν μου λέτε στα 4 τελευταία παιχνίδια, για να μη βάλω και το κύπελο, πόσα γκολ έχει βάλει ο Παναθηναϊκός; Μήπως 1 σε κάθε παιχνίδι; Χ, λοιπόν με απόδοση 5 !!! και μη σώσει και έρθει.
139 ΜΑΓΙΟΡΚΑ - ΑΘΛ. ΜΠΙΛΜΠΑΟ
Στο πρώτο παιχνίδι με έκαψαν και οι δυο, ένα γκολ περίμενα να κλείσω το κουπόνι.(2-0 απ' το 58ο λεπτό και δεν μπήκε). Όπως καταλάβατε over το είχα παίξει, αλλά επειδή μυαλό δεν βάζω θα το ξαναβάλω  over μαζί με goal goal.
141 ΛΟΥΤΟΝ - ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ
Πάμε για άλλα γιατί ποτέ δεν ξέρεις.
142 ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ - ΓΚΕΡΜΙΝΑΛ
Το goal goal έχει πολύ μεγάλες πιθανότητες.
143 ΚΛΑΜΠ ΜΠΙΡΙΖ - ΛΟΚΕΡΕΡ
Φυσιολογικά άσσος παρά τη κοιλιά της Μπριζ 1
146 ΜΑΛΙΝ - ΓΚΕΝΚ
Σε καλή κατάσταση και οι δύο, αλλά η Μαλίν ενίοτε χάνει εντός και το 2,45 του διπλού είναι καλό στοιχηματικά, παρέα με  πολλά γκολ 2 και over.
148 ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ
Σε κάμψη η Σίτι, τρώει και βάζει γκολ, αλλά και η Λίβερπουλ στα ίδια επίπεδα, πάντως αν παίξει μπάλα η Σίτι, είναι πιθανό το διπλό, δεδομένου ότι η Λίβερπουλ δεν θα πάει φουλ επίθεση. Πρώτος στόχος θα είναι να κρατήσει το 1 γκολ του πρώτου αγώνα, θα δώσω λοιπόν μία τελευταία ευκαιρία στη Σίτι, 2 & over.
149 ΝΑΠΟΛΙ - ΙΝΤΕΡ
Όλα μπορούν να συμβούν, πάντως θα έχουμε γκολ, over.
150 ΜΠΑΡΤΣΑ - ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
Δεν ξέρω αν θα βάλει τον Πέπε, ο οποίος αν μπει θα τον κράζει 100.000 κόσμος, πάντως το έργο θα είναι σε επανάληψη και σίγουρα με πολλά γκολ.Ίσως ο άσσος από ημίχρονο να δώσει κάποιο ενδιαφέρον στοιχηματικά over 4-6 γκολ.